UAB Emas
UAB Emas mail Svetainės medis LtIEn
Apie įmonę |Paslaugos |Kontaktai |Atestatai ir sertifikatai |Partneriai |Klauskite
Elektros ir automatikos sistemų projektavimas
Elektros variklių, transformatorių techninės priežiūros ir remonto darbai
Rotacinių mašinų monitoringas ir diagnostika, balansavimas,, lazerinis centravimas, termovizorinis tyrimas
Matavimo prietaisų ir automatikos, skirtų matuoti ir reguliuoti debitą, lygį, slėgį, temperatūrą, technologinius procesus, remontas, priežiūra, techninis aptarnavimas
Technologinių pramonės procesų automatizavimas: Paskirstytos valdymo sistemos (DCS) Emerson Deltav, Invensys Foxboro; SCADA sistemos Siemens, Schneider,Wonderware
Kondicionavimo, vėdinimo ir ventiliacijos sistemų ir jų įrenginių montavimas, remontas, priežiūra ir techninis aptarnavimas

Kontaktai

 

UAB „EMAS“

Mažeikių g. 75, Juodeikių k., Mažeikių r., LT-89467
Įmonės kodas: 302310627
PVM mokėtojo kodas: LT100004564619
Tel. +370 443 92826
Faks. +370 443 92701
El. p. info@emas.lt
www.emas.lt


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Jaroslaw Przekwas
Direktorius

Tel. +370 443 92329, Faks. +370 443 92701, Mob. +370 618 62880
El. paštas jaroslaw.przekwas@emas.lt

Loreta Jonikienė
Teritorijos ir patalpų priežiūros departamento vadovė

 Tel. +370 443 92338 Faks. +370 443 92701, Mob. +370 698 34097
El. paštas loreta.jonikiene@emas.lt

Valentinas Tarvydas
Techninio departamento vadovas

Tel. +370 443 92334, Faks: +370 443 92701, Mob.: +370 698 71290
El. paštas valentinas.tarvydas@emas.lt

Valdas Preibys
Pirkimų vadovas atsakingas už UAB "EMAS" veiklą

Mob. +370 616 89999
El. paštas valdas.preibys@emas.lt

 Galina Mazrimienė
Vyr. Finansininkė

Tel. +370 443 92519, Faks. +370 443 92519, Mob. +370 686 90634
El. paštas galina.mazrimiene@emas.lt

Petras Dagelis
Plėtros vadovas

Tel. +370 443 92688, Faks. +370 443 92701, Mob. +370 687 92675
El. paštas petras.dagelis@emas.lt

 Nerijus Ramūnas Urbonavičius
Plėtros vadovas

Tel. +370 443 92165, Faks. +370 443 92701, Mob. +370 68742372
El. paštas nerijus.urbonavicius@emas.lt

 Tadas Tuomenas
Plėtros vadovas atsakingas už eksportą

Tel. +370 443 92584, Faks. +370 443 92701, Mob. +370 686 26151
El. paštas tadas.tuomenas@emas.lt

Donaldas Nagys
Plėtros vadovas

Tel. +370 443 92303, Faks. +370 443 92701, Mob. +370 687 87669
El. paštas donaldas.nagys@emas.lt